Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Projektant/ka pozemních staveb, Vsetín

Pozice:
Projektant/ka pozemních staveb
Zaměstnavatel:
IPR spol. s r.o.
IČO:
47667109
Oblast (okres, kraj):
Vsetín
Obor práce:
Stavebnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
25000
Popis práce:

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

POŽADUJEME: SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru, velmi dobrá znalost programu na 2D kreslení (např. AutoCad), uživatelská znalost práce na PC (MS Windows, MS Office, atd.), řidičský průkaz - skupina B, technické myšlení, preciznost, komunikativnost, ochota profesního rozvoje, pracovní smlouva na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení. Nástup možný dle dohody.
NÁPLŇ PRÁCE: Tvorba komplexní projektové dokumentace stavby, spolupráce s příslušnými profesemi, související inženýrská činnost,
NABÍZÍME: Dovolená 5 týdnů, prémie, podpora kurzů a školení, příspěvek na stravování a pojištění.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem: info@ipr.cz
Ov.e.: 1.3.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Ing. Libor Holub
Telefon:
Počet zobrazení inzerátu:
592×